Strona korzysta z plików cookies.
Kontynuując zgadzasz się na ich użytkowanie.

Ciepłe Mieszkanie - Program rządowy dla właścicieli i wspólnot mieszkaniowych

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nową edycję programu z dotacjami do wymiany kopciuchów, stolarki okiennej i drzwiowej oraz rekuperacji w domach wielorodzinnych. Po wsparcie należy zgłaszać się do siedziby gminy w miejscu zamieszkania.

Celem Programu Ciepłe Mieszkanie jest wspieranie modernizacji budynków wielorodzinnych w zakresie ogrzewania i termomodernizacji.  Właściciele i wspólnoty mieszkaniowe mogą ubiegać się o dotacje, które pozwolą poprawić komfort mieszkalny, zmniejszyć zużycie energii oraz dbać o środowisko.

 

Jeśli jesteś zainteresowany wymianą systemu ogrzewania w swoim budynku, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wspólnie dobierzemy odpowiedni rodzaj i moc źródła ciepła.

 

Kontaktując się z nami pod adresem dh32@kostrzewa.com.pl, uzyskasz wsparcie w doborze odpowiednich rozwiązań.  Nasi eksperci gotówi  są służyć Ci fachową radą i pomocą.

 

Nie przegap okazji, by uczynić swoje mieszkanie cieplejszym, bardziej energooszczędnym i przyjaznym dla środowiska. Wszelkie szczegóły dotyczące Programu Ciepłe Mieszkanie znajdziesz na stronie: https://www.czystepowietrze.eu/program-cieple-mieszkanie