Strona korzysta z plików cookies.
Kontynuując zgadzasz się na ich użytkowanie.

Nowa odsłona strony informacyjnej o programie Czyste Powietrze

Firma Kostrzewa od 2018 r. poprzez stronę internetową CzystePowietrze.eu. działa na rzecz popularyzacji Programu Czyste Powietrze. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o możliwościach, jakie niesie program, a informacyjna strona internetowa jeszcze skuteczniej trafiała do osób zainteresowanych uzyskaniem dotacji.

W tym celu udoskonaliliśmy naszą stronę. Opracowaliśmy informacje zawarte w regulaminie programu w przystępny sposób. Powstała nowa szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura i funkcjonalność, dzięki którym, mamy nadzieję, jeszcze łatwiej będzie podjąć decyzję o przystąpieniu do programu i wyborze najlepszych opcji realizacji.

 

Wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, czy kwalifikują się do programu i mają wiele pytań dotyczących wnioskowania i rozliczenia zapraszamy do działu Baza wiedzy.

 

Uruchomiliśmy również nowy dział Technologie Czystego Powietrza , który będzie sukcesywnie rozbudowywany.

 

W dziale Aktualności przedstawiamy najnowsze komunikaty dotyczące zmian i innowacji w programie, oraz informacje o europejskich i światowych trendach w ogrzewnictwie.

 

Tym, którym nie wystarczy poruszanie się po stronie, umożliwiamy bezpośredni kontakt z naszym konsultantem, można też wypełnić formularz by otrzymać pomoc we wniosku do programu.  Istnieje również możliwość dyskusji i zadawania pytań na forum pod każdym artykułem z działu Aktualności.

 

Zapraszamy do obejrzenia strony w nowej odsłonie:

https://www.czystepowietrze.eu/