Serwis techniczny coraz szybszy

Serwis techniczny marki KOSTRZEWA tworzy obecnie grupa ponad 225 autoryzowanych serwisantów, co czyni go największym krajowym serwisem w branży kotłów i palników na biomasę.

Rokrocznie odnotowywany jest rozwój grupy serwisowej. Sukcesywny wzrost liczby wykwalifikowanych specjalistów serwisowych wynika ze wzrostu sprzedaży kotłów i palników na biomasę marki KOSTRZEWA. Dzięki dynamicznemu rozwojowi działu czas oczekiwania na usługę w różnych regionach kraju ulega ujednoliceniu oraz skróceniu.

 

SOLIDNIE WYSZKOLENI FACHOWCY

 

Autoryzowani serwisanci stają na wysokości zadania, m. in. dzięki starannemu przygotowaniu teoretycznemu i praktycznemu. Od połowy kwietnia w siedzibie przedsiębiorstwa ruszają obowiązkowe, doroczne szkolenia. Zajęcia teoretyczne, jak również praktyczne, przeprowadzane są na pracujących urządzeniach w firmowym laboratorium i kończą się egzaminem. Pomyślnie zdany egzamin skutkuje przedłużeniem serwisantowi autoryzacji. Początkujący serwisanci poddawani są dwustopniowemu szkoleniu, później − podczas pracy w terenie − obejmowani są wsparciem doświadczonych fachowców. Adepci osiągają samodzielność dopiero po potwierdzeniu nabycia umiejętności wymaganych do profesjonalnego i skutecznego świadczenia usług serwisowych.

 

Poziom zadowolenia z serwisu jest regularnie monitorowany. Z informacji przekazanych przez właścicieli kotłów c.o. marki KOSTRZEWA wynika, że zdecydowana większość serwisantów uzyskuje wysokie noty.

 

PROCEDURA ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO

 

Jak zamówić usługę serwisową?

Należy skorzystać z formularza dostępnego pod linkiem:

https://serwis.kostrzewa.com.pl/zamow-serwis

 

3gaxtcbsv617om95ywszy1rylxjyim7a

 

Jak zgłosić awarię?

 

2022_08_31_Kostrzewa_ikony_SERWIS_01B

Skontaktuj się bezpośrednio ze swoim serwisantem

https://serwis.kostrzewa.com.pl/lista-serwisantow

2022_08_31_Kostrzewa_ikony_SERWIS_02B

Za pośrednictwem formularza na stronie:

https://serwis.kostrzewa.com.pl/zamow-serwis

2022_08_31_Kostrzewa_ikony_SERWIS_03B

Telefonicznie: od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 – 20.00 oraz w soboty, niedziele i święta w godzinach: 10.00 – 16.00 – tel. +48 87 429 56 56