Strona korzysta z plików cookies.
Kontynuując zgadzasz się na ich użytkowanie.

Spotkajmy się na Targach Instalacje 2024

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Instalacyjne Instalacje 2024, prestiżowe wydarzenie branży instalacyjnej, odbywające się w dniach 23-25 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jako firma Kostrzewa, mamy przyjemność w nich uczestniczyć i prezentować nasze najnowsze rozwiązania.

Targi INSTALACJE to kluczowe wydarzenie branżowe, gdzie spotykają się czołowi producenci i dostawcy z sektora instalacyjnego, oferując najnowsze technologie i usługi dla ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, i chłodnictwa. Jest to idealna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, zdobycia wiedzy i zapoznania się z trendami branżowymi, w tym rozwiązaniami dla inteligentnych domów i technologiami opartymi na odnawialnych źródłach energii.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na terenie STREFY OGNIA, Pawilon 5, stoisko nr 131, gdzie firma KOSTRZEWA zaprezentuje urządzenia swojej marki. Będziemy mieli przyjemność podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem oraz przedstawić innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ogrzewania.

 

Termin: 23 - 25 kwietnia 2024

Miejsce:  Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Poznań, ul. Głogowska 14

Stoisko: STREFA OGNIA, Pawilon 5, stoisko nr 131