Strona korzysta z plików cookies.
Kontynuując zgadzasz się na ich użytkowanie.

Uczniowie liceum z wizytą w Kostrzewie: Praktyczne spojrzenie na innowacje

Podczas wizyty w siedzibie firmy Kostrzewa, uczniowie I LO im. W. Kętrzyńskiego z Giżycka zyskali okazję, aby zapoznać się z realiami funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Organizowane w ramach zajęć z doradztwa zawodowego spotkanie pozwoliło młodzieży na bezpośrednie spotkanie z przemysłem, który skutecznie łączy nowoczesne technologie z troską o środowisko.

435284584_924683736119149_8070120852674682932_n

 

 

Od teorii do praktyki

Dla uczniów klasy 3b, wyjście poza mury szkoły i zobaczenie, jak wygląda codzienna praca w dużej firmie, było nie tylko lekcją technologii, ale i okazją do zastanowienia się nad własną przyszłością zawodową. Kontakt z inżynierami, technikami i menedżerami Kostrzewy umożliwił uczniom zrozumienie, jak ważna w dzisiejszym świecie jest innowacyjność oraz gotowość do ciągłego uczenia się.

 

 

Wizyta w Kostrzewie to przykład, jak praktyczne doświadczenie może uzupełniać szkolną edukację. Dla przyszłych pokoleń, wychowujących się w szybko zmieniającym się świecie, takie doświadczenia mogą okazać się istotne w wyborze ścieżki zawodowej.